13. İZMİR TRAVEL TURKEY TURİZM FUARI


      Valimiz Dr. Osman Varol, İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken ve Turizm İşletme yetkilileri ile birlikte, ülkemizin ve dünyanın çeşitli turizm destinasyonlarının buluşma noktası olan Travel Turkey İzmir Fuarının açılışına katıldı.

     T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) ve İZFAŞ ortaklığında düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı dünyanın çeşitli destinasyonlarından çok sayıda katılımcı firmayı ve turizm profesyonelini, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar kompleksi fuarizmir’de ağırlıyor.

      Bu yıl, 20 bin metrekarenin üzerinde gerçekleşen fuar, 43 ülke ve 36 ilden gelen 1300’e yakın katılımcısıyla başladı Ülkemizin turizm sektöründeki en önemli buluşmalarından Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi, kapılarını 13. kez dünya turizmine açtı.

    Turizm sektörünün her yıl heyecanla beklediği 5-7 Aralık tarihleri arasındaki Travel Turkey İzmir Fuarında ilimizin görkemli bir şekilde temsil edilmesi amacıyla özel olarak hazırlanan standımızda ilimizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleriyle zenginliklerinin tanıtımı yapılacaktır. Özellikle İstanbul, İzmir ve Amasya ‘da yaşayan tüm hemşerilerimizi standımıza katılarak şehrimizin tanıtımına katkıda bulunmalarını bekliyoruz.


i1.jpeg

i10.jpeg

i11.jpg

i12.jpg

i13.jpg

i14.jpg

i15.jpg

i2.jpeg

i3.jpeg

i4.jpeg

i5.jpeg

i6.jpeg

i7.jpeg

i8.jpeg

i9.jpeg