Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü

AMASYA EMİTT FUARINDA


31 Ocak – 03 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ziyaretçilere açılmıştır. Açılış programına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY bir konuşma yapmıştır. Konuşmanın ardından Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri ERSOY yetkililer ile birlikte fuar alanını gezmiştir.

23. düzenlenen fuara 60 ülkeden 700’e yakın yabancı tur operatörü ve ülkemizden 1.100 yakın sektör temsilcisi katılım sağlamıştır. Fuar alanında bulunan Amasya standımız yoğun ilgi görmüştür. Fuara ilimizi temsilen İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hakan KARAMAN, ilimizde faaliyet gösteren işletmeler katılmıştır.

İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Hakan KARAMAN ve ilimizde faaliyet gösteren işletme yetkilileri TravelshopTurkey yetkilileri ve stantta yer alan yabancı tur operatörleri ile görüşülerek ilimiz turizmi hakkında fikir alış verişinde bulunulmuştur.Fuar 03 Şubat 2019 Pazar günü akşamına kadar açık kalacaktır.


emt (1).jpeg

emt (10).jpeg

emt (2).jpeg

emt (3).jpeg

emt (4).jpeg

emt (5).jpeg

emt (6).jpeg

emt (7).jpeg

emt (8).jpeg

emt (9).jpeg